Current Roster

Soprano I

Amanda Brobst, Lee’s Summit, Mo.

Rebecca Buse, Eden Prairie, Minn.

Emily Chlapik, La Grange Park, Ill.

Mayalyn Cott , Custer Park, Ill.

Emma Deignan, Cedar Rapids, Iowa

Taylor Dengler, Iowa City, Iowa

Emily Garst, Fort Dodge, Iowa

Mollie Mickelson, Austin, Minn.

Miranda Poncelet, Hastings, Minn.

Soprano II

Baylee Bowman, Fairfield, Iowa

Meredith Diebold, Cedar Rapids, Iowa

Heather Lindell, Center Point, Iowa

Lauren Sather, Spencer, Iowa

Marie Sauze, Le Cannet, France

Greta Schmitt, Wayzata, Minn.

Barbara Stier, Jordan, Minn.

Katherine Stuelke, Iowa City, Iowa

Alto I

Demetria Armatas, Centennial, Colo.

Emily Dirks, Monticello, Iowa

Hannah Leeper, Decorah, Iowa

Leah Rasmussen, Mount Horeb, Wis.

Natalie Rumer, Walford, Iowa

Aidan Spencer, Decorah, Iowa

Jaime Webb, Spirit Lake, Iowa

Alto II

Elizabeth Fischer, Iowa City, Iowa

Hayley Frodl, St. Ansgar, Iowa

Emma Hohulin, Glen Ellyn, Ill.

Dagny LeMunyon, Edina, Minn.

Elaena Hoekstra, Mason City, Iowa

Linnea Kephart, Decorah, Iowa

Kaia Monson, Urbana, Iowa

Cecilia Shutt, Grimes, Iowa

Tenor I

Andrew Botz, Rochester, Minn.

Jacob Bunge, Vinton, Iowa

Parker Fretheim, Decorah, Iowa

Mason Montuoro, Cedar Rapids, Iowa

Nathan Moore, Fort Dodge, Iowa

Tyler Puettmann, Solon, Iowa

Jay Puffer, Rochester, Minn.

Tenor II

Tyler DesRochers, Appleton, Wis.

Elliot Douma, Sioux Falls, S.D.

Quinton Griffith, Waterloo, Iowa

Zane Larson, Solon, Iowa

Noah Manternach, Cedar Rapids, Iowa

Isaac Stivers, Fridley, Minn.

Forrest Winstead, Stillman Valley, Ill.

Bass I

Jonathon Boyle, Hallandale, Fla.

Jonathon Kaupa, Owatonna, Minn.

Jonathan Kobs, Chilton, Wis.

Alexander Lapinski, Oak Brook, Ill.

Kelvin Li, Minnetonka, Minn.

Zachary Loving, Rifle, Colo.

John Mai, Beaverton, Ore.

Isaiah Mayerchak, Princeton, Minn.

David McVay, Davenport, Iowa

Avery Mossman, Iowa City, Iowa

James Sinclair, Chicago, Ill.

Kirby Stalley, Vernon, Conn.

Bass II

Isaiah Cammon, Plymouth, Minn.

Grant Holsinger, Stillman Valley, Ill.

Kevin Honz, Barnhart, Mo.

William Krageschmidt, Dakota, Minn.

Zachary Souhrada-Rogers, Cedar Falls, Iowa

Josh Vidervol, Andover, Minn.

Brandon Whitish, Fennimore, Wis.