Current Roster

Soprano I

Penelope Barbour, Oconomowoc, Wis.

Elizabeth Daly, Duluth, Minn.

Kelly Dawson, Cambridge, Wis.

Danielle Johnson, Lakeville, Minn.

Genevieve Kalland, Edina, Minn.

Lizzy Myra, Louisville, Colo.

Maggie Priola, Rockford, Ill.

Halina Pyzdrowski, Minnetonka, Minn.

Alexa Schroeder, Plymouth, Minn.

Christie Van Nevel, Roseville, Minn.

Alyssa Wildenauer, Woodbury, Minn.

Soprano II

Sarah Bauer, Waupaca, Wis.

Callie Baumeister, West St. Paul, Minn.

Desiree Bradshaw, Chicago, Ill.

Elizabeth Budahn, Elk River, Minn.

Emma Deihl, New Prague, Minn.

Fiona Edberg, Iowa City, Iowa.

Jenna Lemieux, Decorah, Iowa.

Abigail Mark, Bloomington, Minn.

Emilyn Ryski, Eden Prairie, Minn.

Sam Tollefson, Burnsville, Minn.

Jenny Woods, Clear Lake, Iowa.

Kristen Wuerl, Indian Head Park, Ill.

Alto I

Johanna Beaupre, Maple Grove, Minn.

Maddie Bouslog, Urbandale, Iowa.

Madeline Craig, Cedar Rapids, Iowa.

Kirsten Elstad, Owatonna, Minn.

Kyla Grau, Ankeny, Iowa.

Devin Hedlund, Iowa City, Iowa.

Marlene Jones, Madison, Wis.

Sylvia Kaare, Eden Prairie, Minn.

Bethany Noltner, Pewaukee, Wis.

Amy Pham, Davenport, Iowa.

Iloria Phoenix, McLeansville, N.C.

Katy Roets, Ellington, Conn.

Bekah Sandgren, Fargo, N.Dak.

Forrest Schrader, Bloomington, Minn.

Alto II

Linnea Baas, Elkhorn, Wis.

Michelle Brown, Wauwatosa, Wis.

Hannah Burmahl, Geneseo, Ill.

Sarah Doreza, Fontana, Wis.

Hillary Gardner, Milo, Iowa.

Julia Johnson, Falcon Heights, Minn.

Ellen Larsen, Galesburg, Ill.

Gabrielle Laske, New Berlin, Wis.

Verime Kimmelshue, Durham, Calif.

Emily Osborne, Carlton, Minn.

Linnea Peterson, St. Paul, Minn.

Erin Steward, Fond Du Lac, Wis.

Lianna Stewart, De Forest, Wis.

Ali Turnquist, Alta, Iowa.

Leah Williams, Woodbury, Minn.

Elena Zarecky, Colorado Springs, Colo.

Tenor I

Pyi Phyo Aung, Yangon, Myanmar.

Jared Barnes, Fort Worth, Tex.

Tim Burianek, Ames, Iowa.

William Cook, Hector, Minn.

Ethan Harris, Waunakee, Wis.

Dan Kibat, Bloomington, Minn.

Chris O’Connell, Rochester, Minn.

Sam Scheidt, La Crosse, Wis.

Jonathan Springer, Golden Valley, Minn.

Greg Trahan, Shoreview, Minn.

Tenor II

Cody Arndtson, Hastings, Minn.

Erik Duethman, Iowa City, Iowa.

Michael Hagstrom, New Hope, Minn.

Ryne Hanson, Albertville, Minn.

Mike Holst, Lanesboro, Minn.

Scott Kleeman, Klamath Falls, Oreg.

Jack Ross, Plymouth, Minn.

Joshua Rupprecht, Rochester, Minn.

Jacob Schwartz, Watertown, Wis.

Peter Scott, Verona, Wis.

Nick Thorp, Plymouth, Minn.

Sean Trewin, Decorah, Iowa.

Bass I

Isaac Ashby, Guthrie Center, Iowa.

Derek Barnhouse, El Paso, Tex.

Collin Boyle, Hallandale, Fla.

Alex Carpenter, Appleton, Wis.

Samuel Haefner, Byron, Minn.

Hans Holkesvik, Decorah, Iowa.

Nathan Johnson, Shakopee, Minn.

Gideon Matchey, Arcadia, Wis.

Samuel Nunnikhoven, Oskaloosa, Iowa.

Lukas Phillips, Decorah, Iowa.

Ryan Pierce, Altoona, Iowa.

Nathan Riley, Dubuque, Iowa.

Ross Ruehmann, Cochrane, Wis.

Stephen Ster, Robins, Iowa.

Maxwell Tiedemann, Blairstown, Iowa.

Nick Vande Krol, Decorah, Iowa.

Bass II

Matthew Amann, La Crosse, Wis.

Geoffrey Dyck, Cedar Rapids, Iowa.

Ryan Ehrhardt, Cedar Falls, Iowa.

Colin Eral, Houlton, Wis.

Kevin Hash, Appleton, Wis.

Robert Marston, Plymouth, Minn.

Daniel Melaas-Swanson, Port Byron, Ill.

Ben Sides, Rock Rapids, Iowa.

Andrew Sorenson, Decorah, Iowa.

Jacob Sund, Cedar Falls, Iowa.

Isak Swanson, Duluth, Minn.

Mike Wagner, Coralville, Iowa.

Jacob Warehime, Owatonnna, Minn.

Lucas Wilson, Rochester, Minn.