Current Roster

Tenor I

Luke Berkley, Owatonna, Minn.

Joshua Burniece, Burnsville, Iowa

Garrett Hanneman, Lincoln, Nebr.

Tyler Kain, Owatonna, Minn.

Caleb Kruckenberg, Garrison, Iowa.

Colin Lane, West Des Moines, Iowa.

Evan Lobdell, Sterling, Ill.

Jack Lunderby, Northfield, Minn.

Sean McKenzie, Des Moines, Iowa.

T.J. Nordby, Coon Rapids, Iowa.

Jacob Schmidt, Janesville, Wis.

Nathan Schulte, Robins, Iowa.

Noah Tiegs, Coralville, Iowa.

Blake Weitzel, Mason City, Iowa.

 

Tenor II

Alec Anderson, Rochester, Minn.

Garret Baumler, Decorah, Iowa.

John Bendt, Hudson, Wis.

Henry Cravens, Geneseo, Ill.

Troy Downey, Boone, Iowa.

Jonathan Kuehner, Cedar Falls, Iowa.

Erik Mandsager, Northfield, Minn.

Michael Martin, Iowa City, Iowa.

Thomas Morrison, Long Lake, Minn.

Jack Olson, Milan, Minn.

Owen Pevestorf, Coon Rapids, Iowa.

Jonathan Rivera, Chicago, Ill.

Daniel Suhr, Altoona, Iowa.

Josh Tank, Hastings, Minn.

Austin Willhite, Buffalo Lake, Minn.

 

Bass I

Matthew Anderson, Austin Minn.

Ben Davidson, Onalaska, Wis.

Matthew Harper, Coralville, Iowa.

Graham Hoshaw, Polk City, Iowa.

Brandon James, Toronto, S. Dak.

Justin Johnson, Owatonna, Minn.

Sam Kottke, Wayzata, Minn.

John Lof, Grinnell, Iowa.

Isaac Logeman, Saint Cloud, Minn.

Hunter Moore, Cedar Rapids, Iowa.

Gavin Popken, Alta Vista, Iowa.

Noah Reisdorff, Gretna, Nebr.

Casey Shaw, Spencer, Wis.

Zachary Shure, Blue Earth, Minn.

Mikayel Simonyan, Armenia

Peder Smith, Baxter, Minn.

Reid Snell, Cedar Rapids, Iowa.

Miles Wilkie, Decorah, Iowa

Collin Zollinger, Sterling, Ill.

 

Bass II

Ian Adams, Minneapolis, Minn.

Ben Cady, Prior Lake, Minn.

Colin Cosgrove, River Falls, Wis.

Gunnar Ehlers, Fort Atkinson, Wis.

Abram Espe, Mount Horeb, Wis.

Noah Goetzke, Dodgeville, Wis.

Joe Keeley, Eden Prairie, Minn.

Riley Lannon, St. Paul, Minn.

Ben Mandelstam, Englewood, Colo.

William Mertens, Grinnell, Iowa.

Alec Olson, Lakeville, Minn.

Trevor Phillips, Decorah, Iowa.

Alex Pigarelli, Stoughton, Wis.

Tyler Privia, Underwood, Iowa.

Connor Roisum, Stoughton, Wis.

Robert Smedsrud, Decorah, Iowa.

Austin Uetz, Minneapolis, Minn.

Adam West, North Liberty, Iowa.