Current Roster

Tenor I

Nathan Baldwin, Marion, Iowa
Parker Fretheim, Decorah, Iowa
Steven Holkesvik, Decorah, Iowa
Alex Lau, Lake Mills, Iowa
Andrew Lindstrom, Saint Louis Park, Minnesota
Brendan Londergan, La Crosse, Wisconsin
Cordell May, Mendota, Illinois
Jackson Mulgrew, Dubuque Iowa
Sam Naumann, Peosta, Iowa
Tyler Puettmann, Solon, Iowa
J.J. Schrick, Moline, Illinois
Isaac Stivers, Fridley, Minnesota
Sam Strohmyer, Excelsior, Minnesota
Brandon Trueblood, Fort Dodge, Iowa
Trent Wolfe, Arcadia, Wisconsin

Tenor II

David Blackstad, Lakeville, Minnesota
Curtis Cook, Urbandale, Iowa
Elliot Douma, Sioux Falls, South Dakota
Matthew Espey, Clinton, Iowa
Ryan Foreman, Urbandale, Iowa
Harry Hoffman, White Bear Lake, Minnesota
Zane Kittleson, Westfield, Wisconsin
Zane Larson, Solon, Iowa
Oliver Leafblad, Watkins, Minnesota
John Mai, Beaverton, Oregon
Noah Manternach, Cedar Rapids, Iowa
Jake Mester, Andover, Minnesota
Nam Nguyen, Vietnam
Riley Peters, Marion, Iowa
Brady Pierce, Cuero, Texas
Samuel Poppen, West Union, Iowa
Ben Rieckhoff, Waukesha, Wisconsin
Zach Smith, Fairfield, Iowa
Alex Streitz, Minneapolis, Minnesota
Andrew Tiede, River Falls, Wisconsin

Bass I

Kurt Anderson, Maple Grove, Minnesota
Caleb Bendull, Vinton, Iowa
Arlen Bonson-Anderson, Minneapolis, Minnesota
Austin Bullard, Oakdale, Minnesota
Xavier Conzet, New Richmond, Wisconsin
Jason Erbst, Bettendorf, Iowa
Mitchell Gage, New Hampton, Iowa
Ben Haerther, Atkins, Iowa
Jason Hu, Suzhou, China
Adam Knight, Decorah, Iowa
Sean Krummel, Iowa City, Iowa
Alex Lapinski, Oak Brook, Illinois
Caleb Linville, Golden, Colorado
Tyler Mattson, Indianola, Iowa
Brian Murman, Fort Dodge, Iowa
Jacob Noble, Plymouth, Minnesota
Gavin Schaeferle, Chanhassen, Minnesota
Jacob Schulz, Minnetonka, Minnesota
James Sinclair, Chicago, Illinois
Andrew Tank, Hastings, Minnesota
Henry Zheng, Decorah, Iowa

Bass II

Wyatt Anians, Wheatland, Iowa
Will Blain, Evansville, Wisconsin
Gabriel Brovege-Trossen, Buffalo, Minnesota
Joseph Cowan, La Crosse, Wisconsin
Tyler Dostal, Decorah, Iowa
Austin Flieder, Marion, Iowa
Cory Hummel, Minneapolis, Minnesota
Jack Jagielski, Minneapolis, Minnesota
Andy Johnson, Hudson, Wisconsin
Noah Johnson, Randolph, Wisconsin
Nathan Kelleher, Dubuque, Iowa
John Kuntz, Eagan, Minnesota
Caleb Kvale, Decorah, Iowa
Noah Lauer, Cedar Rapids, Iowa
Jonah Luebke, Davenport, Iowa
Peter Mathistad, Minot, North Dakota
Landon McNamer, Ettrick, Wisconsin
Anders Nyberg, Minnetonka, Minnesota
Garrett O'Connell, Prairie du Chien, Wisconsin
Matthew Rossler, Mason City, Iowa
Lucas Ruge-Jones, San Marcos, Texas
Thomas Specht, Minneapolis, Minnesota
Michael Vann, Menlo Park, California