Current Roster

Soprano I

Betsy Austin, Overland Park, Kan.

Sarah Bowman, Fergus Falls, Minn.

Emily Clay, Westfield, Wis.

Aly Danielson, Excelsior, Minn.

Emily Garst, Fort Dodge, Iowa

Nicole Gaunitz, Lansing, Iowa

Christine O’Brien, Western Springs, Ill.

Allison Vollinger, Hickory Hills, Ill.

Soprano II

Hannah Butler, Independence, Iowa

Taylor Dengler, Iowa City, Iowa

Danielle Johnson, Lakeville, Minn.

Mary Lieberman, Katy, Texas

Genevieve Myran, Eagan, Minn.

Lexie Polk, Buffalo Grove, Ill.

Julia Reimann, Cottage Grove, Minn.

Brianna Shelly, Scottsdale, Ariz.

Jaime Webb, Spirit Lake, Iowa

Alto I

Samantha Eilers, Geneseo, Ill.

Kristy Housholder, West Des Moines, Iowa

Jessi Kauffmann, Ankeny, Iowa

Megan Kundel, Cedar Rapids, Iowa

Hannah Leeper, Decorah, Iowa

Sarah Rickertsen, Eagan, Minn.

Isabela Rosales, Decorah, Iowa

Hannah Sackett, Becker, Minn.

Cecilia Shutt, Grimes, Iowa

Alison Smith, Hastings, Minn.

Alto II

Christy Emanuelson, Lakeville, Minn.

Sarah Floden, Mason City, Iowa

Tatyana German, Rochester, Minn.

Allison Kephart, Decorah, Iowa

Melissa Newhouse, Conroe, Texas

Lianna Stewart, De Forest, Wis.

Alison Vuolo, Eden Prairie, Minn.

Annie Waniger, La Crosse, Wis.

Kaitlyn York, Lees Summit, Mo.

Tenor I

Andrew Botz, Rochester, Minn.

Lucas Jackson, Des Plaines, Ill.

Logan Larson, Clive, Iowa

James Odegaard, Hiawatha, Iowa

Scott Raftshol, Plymouth, Minn.

Ryan Readinger, Saint Paul, Minn.

Scott Senko, Champlin, Minn.

Seamus St. Clair, Council Bluffs, Iowa

Nathan Wiley, Bondurant, Iowa

Tenor II

Tyler DesRochers, Appleton, Wis.

Wesley Frye, Tinley Park, Ill.

Will Heller, Cedar Rapids, Iowa

Sam Olson, Hopkins, Minn.

Brandon Peck, Stillwater, Minn.

Max Rooney, Saint Michael, Minn.

Casey Tecklenburg, Dysart, Iowa

Kenneth Wicklund, Crystal, Minn.

Bryan Waznik, Menomonie, Wis.

Bass I

Kalle Akkerman, Austin, Minn.

Jimmy Deignan, Cedar Rapids, Iowa

Eric Jaques, Princeton, Minn.

Jonathan Kobs, Chilton, Wis.

Patrick Pauloski, Indianapolis, Ind.

Fred Scaife, Rushford Village, Minn.

Kirby Stalley, Vernon, Conn.

Zach Stottler, Glenwood, Minn.

Bass II

Ben Beaupre, Maple Grove, Minn.

Colin Berry, Marion, Iowa

Aaron Budihas, Kasson, Minn.

Ryan Ehrhardt, Cedar Falls, Iowa

Joseph Gerber, Austin, Minn.

Dan Gibson, Urbandale, Iowa

Lukas Hampton, Montevideo, Minn.

Dietrich Jessen, Lake Charles, La.

Matt Knutson, Janesville, Wis.

Tim Komatsu, Northfield, Minn.

Chelanga Langason, Minneapolis, Minn.

Zachary Souhrada-Rogers, Cedar Falls, Iowa