Current Roster

Soprano I

Betsy Austin, Overland Park, Kans.

Emily Clay, Westfield, Wis.

Aly Danielson, Excelsior, Minn.

Bridget Keenan, Burnsville, Minn.

Tori LaCroix, Fort Wayne, Ind.

Christine O’Brien, Western Springs, Ill.

Rachel Selvig, Saint Michael, Minn.

Allison Vollinger, Hickory Hills, Ill.

Jenna Hoge, Wayzata, Minn.

Soprano II

Hannah Butler, Independence, Iowa

Mary Lieberman, Katy, Tex.

Genevieve Myran, Eagan, Minn.

Alexandra Polk, Buffalo Grove, Ill.

Julia Reimann, Cottage Grove, Minn.

Emily Rauch, Manchester, Iowa

Merissa Satern, Hiawatha, Iowa

Brianna Shelly, Scottsdale, Ariz.

Alto I

Sami Eilers, Geneseo, Ill.

Kristy Housholder, West Des Moines, Iowa

Andrea Keuper, Brookfield, Wis.

Megan Kundel, Cedar Rapids, Iowa

Brittney Leemon, Mc Farland, Wis.

Melissa Newhouse,  Conroe, Tex.

Katherine Ollman, Mason City, Iowa

Jaimie Rasmussen, Manchester, Iowa

Isabela Rosales, Decorah, Iowa

Alison Smith, Hastings, Minn.

Alto II

Tatyana German, Rochester, Minn.

Hannah Delzer, Janesville, Wis.

Holly Fusco, Indianola, Iowa

Kari Jensen, Decorah, Iowa

Aime Karam, Reno, Nev.

Alli Kephart, Decorah, Iowa

Megan Law, Rochester, Minn.

Taylor Numedahl, Owatonna, Minn.

Annie Waniger, La Crosse, Wis.

Tenor I

Patrick Fagan, Cedar Rapids, Iowa

Lucas Jackson, Des Plaines, Ill.

Sam Jones, Urbandale, Iowa

James Odegaard, Hiawatha, Iowa

Sam Raiche, Marion, Iowa

James Russell, Waconia, Minn.

Scott Senko, Champlin, Minn.

Ben Wegner, Saint Paul, Minn.

Nathan Wiley, Bondurant, Iowa

Tenor II

Bradley Beale, Warrenville, Ill.

Wesley Frye, Tinley Park, Ill.

Martin Kulstad, Hopkins, Minn.

Logan Larson, Clive, Iowa

Cole Melby, Waterloo, Iowa

Issac Mertzenich, Decorah, Iowa

Casey Tecklenburg, Dysart, Iowa

Bryan Waznik, Menomonie, Wis.

Bass I

Kalle Akkerman, Austin, Minn.

Jimmy Deignan, Cedar Rapids, Iowa

David Geist, Burnsville, Minn.

Steven Halloin, Eau Claire, Wis.

Eric Jaques, Princeton, Minn.

Ben King Quale, Lake Crystal, Minn.

Evan Mitchell, Melcher, Iowa

Patrick Pauloski, Indianapolis, Ind.

Alex Sievers, Hiawatha, Iowa

Zachary Stottler, Glenwood, Minn.

Bass II

David Baxter, Algona, Iowa

Colin Berry, Marion, Iowa

Aaron Budihas, Kasson, Minn.

Dan Gibson, Urbandale, Iowa

Logan Grado, Cedar Rapids, Iowa

Lukas Hampton, Montevideo, Minn.

Dietrich Jessen, Lake Charles, La.

Chelanga Langason, Minneapolis, Minn.

Anders Nilsen, Gahanna, Ohio