Current Roster

Soprano I

Lisel Edberg Caldwell, Stillwater, Minn.

Anna Dieter, Hopkins, Minn.

Katie Hale, Marion, Iowa

Bryn Hedlund, Iowa City, Iowa

Connor Hoff, Hendrum, Minn.

Kalli Kistenmacher, Holstein, Iowa

Julia Mandsager, Northfield, Minn.

Cadence Sawyer, Rochester, Minn.

Saydi Stewart, Spencer, Wis.

Maggie Sulentic, Dubuque, Iowa

Kaitlin Thune, Mount Vernon, Iowa


Soprano II

Ellen Badger, Duluth, Minn.

Erin Bradley, Grand Forks, N.D.

Emily Cauter, Poulsbo, Wash.

Alyssa Dutkanych, Chicago, Ill.

Elyssa Eull, Saint Michael, Minn.

Melanie Jacobson, Maple Grove, Minn.

McKenzie Ramsey Jones, Thompson, N.D.

Micki Kruse, Tipton, Iowa

Kasi Misseldine, Decorah, Iowa

Megan Richason, Onalaska, Wis.

Kaia Sand, Zumbrota, Minn.

Emily Sena, Beaver Dam, Wis.

Ashley Tewes, Albert Lea, Minn.


Alto I

Allison Bansen, Monmouth, Oreg.

Lindsey Bohr, Decorah, Iowa

Shayla DeJong, New Sharon, Iowa

Katelyn Janssen, Lanark, Ill.

Ally Klug, Spring Valley, Wis.

Katie Kovacovich, Bemidji, Minn.

Nicole Lussier, South Pasadena, Calif.

Victoria Peters, Minneapolis, Minn.

Ellen Pritchard, Clear Lake, Iowa

Hannah Scholbrock, Potosi, Wis.

Laura Thoms, Bellevue, Iowa

Krista Wahlstom, Minneapolis, Minn.

Rachel Wiebke, Owatonna, Minn.


Alto II

Katherine Bergman, Cedar Rapids, Iowa

Megan DesRochers, Appleton, Wis.

Brittany Engstrom, Fort Atkinson, Wis.

Kate Gerike, Chaska, Minn.

Hailey Johnson, Centennial, Colo.

Aime Karam, Reno, Nev.

Verime Kimmelshue, Durham, Calif.

Libby Marcus, Little Falls, Minn.

Caitlin Marschall, Waukesha, Wis.

Solveig Orngard, Pilot Mound, Iowa

Christie Owens, Fullerton, Calif.

Amber Schnittjer, Delhi, Iowa

Erika Storvick, Woodbury, Minn.

Jessica Tan, Austin, Minn.


Tenor I

Alex Brandt, Swea City, Iowa

Alvin Kim, Prior Lake, Minn.

Carter Johnson, Hudson, Wis.

Connor Mattison, Blair, Wis.

Walker Nyenhuis, Marine on Saint Croix, Minn.

Joshua Olson, Spencer, Wis.

Sam Raiche, Marion, Iowa

Tim Walch, Port Washington, Wis.


Tenor II

Erik Anderson, Johnston, Iowa

Christian Borne, Richfield, Minn.

Ryan Castelaz, New Berlin, Wis.

Travis Houle, Edina, Minn.

Aaron Kvale, Decorah, Iowa

Isaac Johnson, Hastings, Minn.

Jesus Lucero, Broomfield, Colo.

David Pfotenhauer, Madison, Wis.

Arthur Ramirez, Hanford, Calif.

Josue Silva, Chicago, Ill.

Kolin Walker, Mc Farland, Wis.

Samuel Weinberg, Clive, Iowa


Bass I

Steven Abdo, Iowa City, Iowa

Matt Borchart, Savage, Minn.

Lucas Chase, Menomonie, Wis.

John Doorenbos, Grinnell, Iowa

Evan Gardner, Milo, Iowa

Grant Goss, Des Moines, Iowa

Nathan Johnson, Shakopee, Minn.

Ehren Kluge, Hudson, Wis.

Jake Kruse, Marshfield, Wis.

Isak Kvam, Granite Falls, Minn.

Tyson Lund, Montevideo, Minn.

Paul McKay, Henderson, Nev.

Kyle Nicoll, Cresco, Iowa

Colin Robinson, Clinton, Iowa

Andrew Sharot, Cannon Falls, Minn.

Nick Shaw, Fort Dodge, Iowa

Ryson Stuart, Coralville, Iowa

Evan Woodard, Bettendorf, Iowa


Bass II

Neil Abbott, Stewartville, Minn.

Brady Brinkmeyer, Ames, Iowa

Aaron Busch, Dennison, Minn.

Tyler Crowe, Davenport, Iowa

John Dahl, Minneapolis, Minn.

Max Elliott, Mendota Heights, Minn.

Anders Hopkins, Newton, Iowa

Ben Messerschmidt, Fall Creek, Wis.

Matt Nielson, Omaha, Nebr.

Caleb Sander, Newton, Iowa

Eddie Shimkat, Fort Dodge, Iowa

Peter Swanson, Duluth, Minn.

Ben Warner, Green Bay, Wis.