Current Roster

Soprano I

Penny Barbour, Oconomowoc, Wis.

Carolyn Baumeister, West Saint Paul, Minn.

Emily Chlapik, La Grange Park, Ill.

Kelly Dawson, Cambridge, Wis.

Genevieve Kalland, Edina, Minn.

Mollie Mickelson, Austin, Minn.

Hannah Miller, Roseville, Minn.

Kathryn Olson, Lakeville, Minn.

Leah Rasmussen, Mount Horeb, Wis.

Alexa Schroeder, Plymouth, Minn.

Veronica Seher, Brookfield, Wis.

Alyssa Wildenauer, Woodbury, Minn.

Soprano II

Janna Akkerman, Austin, Minn.

Anna Bauer, Park Ridge, Ill.

Erin Bradley, Grand Forks, N.D.

Jacqueline Congello, Mason City, Iowa

Madeline Craig, Cedar Rapids, Iowa

Julia Curtis, Chesterfield, MO

Liesa Erickson, Duluth, Minn.

Emma Hohulin, Glen Ellyn, Ill.

Catherine Karsell, Rochester, Minn.

Morgan Kittrell, Coralville, Iowa

Jenna Lemieux, Brainerd, Minn.

Paige Mangan, Saint Paul, Minn.

Greta Schmitt, Wayzata, Minn.

Alto I

Maddie Bouslog, Urbandale, Iowa

Anna Brauch, Golden Valley, Minn.

Berit Breed, Eau Claire, Wis.

Gillian Constable, Apple Valley, Minn.

Erin Danielson, Iowa City, Iowa

Ally Franz, Coralville, Iowa

Kylie Hanschman, Cedar Rapids, Iowa

Marlene Jones, Madison, Wis.

Sylvia Kaare, Eden Prairie, Minn.

Ellen Larsen, Galesburg, Ill.

Maggie Locke, Decorah, Iowa

Kaia Monson, Urbana, Iowa

Bethany Noltner, Pewaukee, Wis.

Rebekah Sandgren, Fargo, N.D.

Sheri Schwert, Gays Mills, Wis.

Alto II

Linnea Baas, Elkhorn, Wis.

Kierra Blackstad, Lakeville, Minn.

Meredith Bruster, Bettendorf, Iowa

Sarah Doreza, Fontana, Wis.

Eva Gemlo, Saint Paul, Minn.

Cailin Higgins, Edina, Minn.

Elaena Hoekstra, Mason City, Iowa

Avery Jamison, Stoughton, Wis.

Dagny Lemunyon, Edina, Minn.

Erin Steward, Fond Du Lac, Wis.

Leah Williams, Woodbury, Minn.

Katie Yarwood, Waterloo, Iowa

Elena Zarecky, Colorado Springs, Colo.

Tenor I

Cody Arndtson, Hastings, Minn.

Mario Aung, Yangon, Myanmar

Brett Blattner, Eyota, Minn.

Tim Burianek, Ames, Iowa

Luigi Enriquez, Racine, Wis.

Ryne Hanson, Albertville, Minn.

Daniel Kibat, Bloomington, Minn.

Colin Martin, Phoenix, Ariz.

Nathan Moore, Fort Dodge, Iowa

Jack Ross, Plymouth, Minn.

Jonathan Springer, Golden Valley, Minn.

Greg Trahan, Shoreview, Minn.

Tenor II

Sean Dempsey, Iowa City, Iowa

Michael Hagstrom, New Hope, Minn.

Mike Holst, Lanesboro, Minn.

Gideon Matchey, Arcadia, Wis.

Isaiah Mayerchak, Princeton, Minn.

Skye Newcom, Forest City, Iowa

Samuel Nunnikhoven, Oskaloosa, Iowa

Ryan Pierce, Altoona, Iowa

Brady Ross, Long Lake, Minn.

Paul Ross, Iowa City, Iowa

Jacob Schwartz, Watertown, Wis.

Nick Thorp, Plymouth, Minn.

Bass I

Colin Eral, Houlton, Wis.

Matt Guttormson, Harmony, Minn.

Jonathon Kaupa, Owatonna, Minn.

William Krageschmidt, Dakota, Minn.

Robert Marston, Plymouth, Minn.

Avery Mossman, Iowa City, Iowa

Ben Oanes, Galesville, Wis.

Stephen Ster, Marion, Iowa

Mitchell Stevens, Lisbon, Iowa

James Stortz, Waterloo, Iowa

Jacob Sund, Cedar Falls, Iowa

Maxwell Tiedemann, Blairstown, Iowa

Bass II

Ben Sides, Des Moines, Iowa

Alessandro Battaglia, Sassari, Italy

Andrew Carlson, Onalaska, Wis.

Matt Christopherson, Sioux Falls, S.D.

Zachary Gerlach, Farmington, Minn.

Pablo Gomez Estevez, Caballeros, Dominican Republic

Kevin Hash, Appleton, Wis.

Hans Holkesvik, Decorah, Iowa

Grant Holsinger, Stillman Valley, Ill.

Andrew Sorenson, Decorah, Iowa

Josh Weisenburger, Owatonna, Minn.

Brandon Whitish, Fennimore, Wis.