Current Roster

Soprano I

Helen Arneson, Minnetonka, Minn.

Hannah Carmon, Cambridge, Iowa.

Emily DeJong, Marion, Iowa.

Carlie Johnson, Chicago, Ill.

Abby Kraus, Rochester, Minn.

Hailey Mork, Dawson, Minn.

Libby Morton, Zimmerman, Minn.

Kahri Nestingen, Evergreen, Colo.

Brenna Sherman, Rochester, Minn.

Sarah Smallfield, Bloomington, Minn.

Kate Sorenson, Farmington, Minn.

Marta Williams, Woodbury, Minn.

Soprano II

Alijah Goetting, Carrollton, Mo.

Michaela Gyure, Urbandale, Iowa.

Jordan Honkin, Rushford, Minn.

Catelyn Janda, Batavia, Ill.

Laura Judd, Adel, Iowa.

Melissa Kirby, Troy, Mo.

Caitlin Maly, Medina, Minn.

Natalie Nelson, River Falls, Wis.

Claire Palmquise, Cloquet, Minn.

Tessa Radeliff, Storm Lake, Iowa

Emma Schlabach, Indianapolis, Ind.

Anna Seboldt, South Milwaukee, Wis.

Emily Youel, Edina, Minn.

Alto I

Hanna Christopher, Reinbeck, Iowa.

Samantha Clements, Aurora, Ill.

Lauren Eakes, Broomfield, Colo.

Emily Fuller, Bettendorf, Iowa.

Paige Harris, Eagan, Minn.

C.J. Heck, Maple Grove, Minn.

Abby Korenchan, Lone Rock, Wis.

Sarah Lodge, Cedar Rapids, Iowa.

Annika Peterson, Hastings, Minn.

Hannah Riedinger, Urbandale, Iowa.

Laura Schueler, Zumbrota, Minn.

Mareda Smith, North Libery, Iowa.

Annika Vander Krol, Decorah, Iowa.

Casey Weber, Carroll, Iowa.

Elizabeth Wiebke, Owatonna, Minn.

Alto II

Tatiana Adams, New Hampton, Iowa.

Genevieve Ehlers, Clinton, Iowa.

Kia Feia, Hudson, Wis.

Lily Kime, Sac City, Iowa.

Janet Irankunda, Minneapolis, Minn.

Karoline Johnson, Decorah, Iowa.

Payton Knutson, Owatonna, Minn.

Jane Peña, Minneapolis, Minn.

Allison Peters, Mankato, Minn.

Cydney Rose, Reinbeck, Iowa.

Alex Shaw, Council Bluffs, Iowa.

Marta Springer, Cleveland, Minn.

Tenor I

Nathan Baldwin, Marion, Iowa.

Steven Holkesvik, Decorah, Iowa.

Alex Lau, Lake Mills, Iowa.

Brendan Londergan, La Crosse, Wis.

Dell May, Mendota, Ill.

Jonathan McMichael, Fort Madison, Iowa.

Jackson Mulgrew, Dubuque, Iowa.

Sam Naumann, Peosta, Iowa.

Lucas Ruge-Jones, San Marcos, Tex.

J.J. Schrick, Moline, Ill.

Brandon Trueblood, Fort Dodge, Iowa.

Tenor II

Arlen Bonson-Anderson, Minneapolis, Minn.

Harrison Hoffman, White Bear Lake, Minn.

Cory Hummel, Minneapolis, Minn.

Jake Mester, Andover, Minn.

Nam Nguyen, Ho Chi Minh City, Vietnam

Riley Peters, Marion, Iowa.

Brady Pierce, Cuero, Tex.

Sam Poppen, West Union, Iowa.

Ben Rieckhoff, Waukesha, Wis.

Zach Smith, Fairfield, Iowa.

Alex Streitz, Minneapolis, Minn.

Bass I

Kurt Anderson, Maple Grove, Minn.

Xavier Conzet, Woodbury, Minn.

Matthew Espey, Clinton, Iowa.

Mitchell Gage, New Hampton, Iowa.

Oliver Leafblad, Watkins, Minn.

Nathan Hemming, Madison, Wis.

Andrew Lindstrom, St. Louis Park, Minn.

Caleb Linville, Golden, Colo.

Zane Kittleson, Westfield, Wis.

Tyler Mattson, Indianola, Iowa.

Brian Murman, Fort Dodge, Iowa.

Jake Noble, Plymouth, Minn.

Bass II

Gabriel Brovege-Trossen, Buffalo, Minn.

Tyler Dostal, Decorah, Iowa.

Andy Johnson, Hudson, Wis.

Noah Johnson, Randolph, Wis.

Bradley Kavacovich, Bemidji, Minn.

John Kuntz, Eagan, Minn.

Noah Lauer, Cedar Rapids, Iowa.

David Lee, St. Paul, Minn.

Jacob Schulz, Minnetonka, Minn.

Michael Vann, Menlo Park, Calif.