Current Roster

Soprano I

Penny Barbour, Oconomowoc, Wis.

Carolyn Baumeister, West St. Paul, Minn.

Emily Chlapik, La Grange Park, Ill.

Kelly Dawson, Cambridge, Wis.

Genevieve Kalland, Edina, Minn.

Mollie Mickelson, Austin, Minn.

Hannah Miller, Roseville, Minn.

Kathryn Olson, Lakeville, Minn.

Alexa Schroeder, Plymouth, Minn.

Veronica Seher, Brookfield, Wis.

Alyssa Wildenauer, Woodbury, Minn.

Soprano II

Janna Akkerman, Austin, Minn.

Anna Bauer, Park Ridge, Ill.

Jacqueline Congello, Mason City, Iowa

Madeline Craig, Cedar Rapids, Iowa

Julia Curtis, Chesterfield, Mo.

Liesa Erickson, Duluth, Minn.

Emma Hohulin, Glen Ellyn, Ill.

Catherine Karsell, Rochester, Minn.

Jenna Lemieux, Brainerd, Minn.

Jamie Linert, Woodbury, Minn.

Paige Mangan, St. Paul, Minn.

Leah Rasmussen, Mount Horeb, Wis.

Greta Schmitt, Wayzata, Minn.

Alto I

Maddie Bouslog, Urbandale, Iowa

Anna Brauch, Golden Valley, Minn.

Berit Breed, Eau Claire, Wis.

Gillian Constable, Apple Valley, Minn.

Emily Crowe, Davenport, Iowa

Erin Danielson, Iowa City, Iowa

Ally Franz, Coralville, Iowa

Kylie Hanschman, Cedar Rapids, Iowa

Marlene Jones, Madison, Wis.

Sylvia Kaare, Eden Prairie, Minn.

Ellen Larsen, Galesburg, Ill.

Maggie Locke, Decorah, Iowa

Kaia Monson, Urbana, Iowa

Bethany Noltner, Eau Claire, Wis.

Rebekah Sandgren, Fargo, N.D.

Sheri Schwert, Gays Mills, Wis.

Alto II

Linnea Baas, Elkhorn, Wis.

Kierra Blackstad, Lakeville, Minn.

Meredith Bruster, Bettendorf, Iowa

Sarah Doreza, Fontana, Wis.

Eva Gemlo, St. Paul, Minn.

Cailin Higgins, Edina, Minn.

Elaena Hoekstra, Mason City, Iowa

Avery Jamison, Stoughton, Wis.

Dagny Lemunyon, Edina, Minn.

Christine Skogen, Minneapolis, Minn.

Erin Steward, Fond Du Lac, Wis.

Leah Williams, Woodbury, Minn.

Katie Yarwood, Waterloo, Iowa

Elena Zarecky, Colorado Springs, Colo.

Tenor I

Cody Arndtson, Hastings, Minn.

Pyi Phyo Aung (Mario), Yangon, Myanmar

Parker Beard, Decorah, Iowa

Brett Blattner, Eyota, Minn.

Tim Burianek, Ames, Iowa

Luigi Enriquez, Racine, Wis.

Ryne Hanson, Albertville, Minn.

Daniel Kibat, Bloomington, Minn.

Nathan Moore, Fort Dodge, Iowa

Jack Ross, Plymouth, Minn.

Jonathan Springer, Golden Valley, Minn.

Greg Trahan, Shoreview, Minn.

Tenor II

Michael Hagstrom, New Hope, Minn.

Mike Holst, Lanesboro, Minn.

Skye Newcom, Forest City, Iowa

Samuel Nunnikhoven, Oskaloosa, Iowa

Ben Peterson, Armstrong, Iowa

Ryan Pierce, Altoona, Iowa

Paul Ross, Iowa City, Iowa

Jacob Schwartz, Watertown, Wis.

Nick Thorp, Plymouth, Minn.

Bass I

Colin Eral, Houlton, Wis.

Matt Guttormson Harmony, Minn.

Jonathan Kaupa, Owatonna, Minn.

William Krageschmidt, Dakota, Minn.

Robert Marston, Plymouth, Minn.

Gideon Matchey, Arcadia, Wis.

Isaiah Mayerchak, Princeton, Minn.

Avery Mossman, Iowa City, Iowa

Ben Oanes, Galesville, Wis.

Stephen Ster, Marion, Iowa

Mitchell Stevens, Lisbon, Iowa

James Stortz, Waterloo, Iowa

Jacob Sund, Cedar Falls, Iowa

Maxwell Tiedemann, Blairstown, Iowa

Bass II

Alessandro Battaglia, Sassari, Italy

Andrew Carlson, Onalaska, Wis.

Matt Christopherson, Sioux Falls, S.D.

Zachary Gerlach, Farmington, Minn.

Pablo Gómez Estévez, Santiago, Dominican Republic

Kevin Hash, Appleton, Wis.

Hans Holkesvik, Decorah, Iowa

Grant Holsinger, Stillman Valley, Ill.

Ben Sides, Des Moines, Iowa

Andrew Sorenson, Decorah, Iowa

Josh Weisenburger, Owatonna, Minn.