Current Roster

Soprano I

Monica Barron, Munster, Ind.
Jessica Carpenter, Cedar Rapids, Iowa.
Taylor Fishwild, Maquoketa, Iowa.
Mary Flaherty, Sycamore, Ill.
Maddie Flom-Staab, St. Paul, Minn.
Kailey Gering, Waunakee, Wis.
Annalise Goodell, Augusta, Wis.
Aimee Hampton, Montevideo, Minn.
Miranda Heagney, Warren, Ill.
Karina Hoff, Hortonville, Wis.
Sarah Jennings, Wabena, Wis.
Stephanie Kaare, Eden Prairie, Minn.
Sydney Northern, Mukwonago, Wis.
Emily B. Olson, Ames, Iowa.
Katelin Parkinson, Freeport, Ill.
Hannah Perendy, St. Paul, Minn.
Kailey Poe, Shakopee, Minn.
Anna Pownell, Northfield, Minn.
Lydia Raymond, Edgewood, N. Mex.
McKenna Ruchti, Kenosha, Wis.
Abby Saner, Onalaska, Wis.
Lindsey Sheldon, Davenport, Iowa.
Libby Swartley, Cedar Falls, Iowa.
Jada Vanden Brink, Decorah, Iowa.
Erika Vik, Rochester, Minn.
Katherine Weston, Cedar Rapids, Iowa.

Soprano II

Madeline Ajack, Waukesha, Wis.
Alexis Bahr, Waukon, Iowa.
Malia Bennett, Wayzata, Minn.
Alyssa Bunge, Garrison, Iowa.
Lizzy DePrenger, Iowa City, Iowa.
Bailey Fields, Mantorville, Minn.
Meredith Gade, Rochester, Minn.
Evelyn Galstad, Iowa City, Iowa.
Kelly Grba, Bolingbrook, Ill.
Erin Haefner, Byron, Minn.
Brita Holmlund, Chicago, Ill.
Grace Huber, Iowa City, Iowa.
Qiaqia Ji, Beijing, China.
Katharine Kennedy, Chaska, Minn.
Caroline Kloster, Hudson, Wis.
Laura Lehman, Minneapolis, Minn.
Grace Onsrud, Minneapolis, Minn.
Shianne Reschke, Westby, Wis.
Grace Seiler, Van Meter, Iowa.
Shai Shay, Decorah, Iowa.
Grace Simpson, Menomonie, Wis.
Chila Suedel, Minneapolis, Minn.
Lauren Summers, Rockford, Ill.
Emma Tewes, Albert Lea, Minn.
Michelle Tlusty, Merrill, Wis.
Alexandra Voigt, Decorah, Iowa.
Hannah Wollack, Madison, Wis.

Alto I

Emily Anderson, St. Paul, Minn.
Rose Beach, Middleton, Wis.
Sanna Berdahl, Duluth, Minn.
Maggie Breitenstein, Decorah, Iowa.
Lauren Bristol, Webster, Minn.
Bethany Carolson, Minneapolis, Minn.
Kelsey Chang, Plymouth, Minn.
Hannah Gross, Sioux City, Iowa.
Kiley Korey, Tiskilwa, Ill.
Madeline Kuehn, Plato, Minn.
Cayla Loy, Mantorville, Minn.
Autumn Maas, Saint Peter, Minn.
Madeline Market, Lakeville, Minn.
Cassandra Michel, Littleton, Colo.
Emily K. Olson, Grafton, Wis.
Michaela Phillips, Western Springs, Ill.
Carrie Pint, Walker, Iowa.
Jenna Reimann, Mount Vernon, Iowa.
Anna Ruble, West Des Moines, Iowa.
Emily Stifter, River Falls, Wis.
Rachel Trautmann, Onalaska, Wis.

Alto II

Laura Bianchi, Conroe, Tex.
Hannah Clark, Mount Vernon, Iowa.
Morgan Fanning, St. Charles, Ill.
McKenzie Flaherty, Galesville, Wis.
Klare Geiger, Minneapolis, Minn.
Kira Guetschow, LaCrosse, Wis.
Victoria Hornby, South St. Paul, Minn.
Emma Johnson, Minneapolis, Minn.
Maddy Kroeger, Eldridge, Iowa.
Mara Mergens, St. Paul, Minn.
Rebekah Nestingen, Evergreen, Colo.
Laura Novotny, Rochester, Minn.
Laura Olson, Webster, Minn.
Maggie Piper, Dodgeville, Wis.
Ciara Rice, Plymouth, Minn.
Maddy Ross, Long Lake, Minn.
Magdalena Steffen, Waukesha, Wis.
Marin Stellner, Byron, Minn.
Hannah Stenoien, Eden, Prairie, Minn.
Erin Stoltenberg, Ankeny, Iowa.
Sarah Taylor, Fergus Falls, Minn.
Tamar Tedla, St. Pauls, Minn.
Kate Wyre, Newton, Iowa.