Class Agent Roster

2014 Logan Hjerleid, Taylor Johnson, Samuel Molzahn
2013 Clara Bergan, Jessica Zenchak
2012 Katie Carnes, Nick Devine, Danielle Gibbs, Mallory Heinzeroth
2011 Kelsey Leppert, Alexander Ulfers, Kelsey Wauters
2010 Bobby Anderson, Stephanie Conant, Paul Scholtz
2009 Justin Madsen, Kate Roe, Erin Torkelson
2008 Ashley Solsrud-Beckman, Sarah Carnes, Cale Nelson
2007 Megan (St. Clair) Nelson, Sarah (Quick) Olejniczak, Daniel M. Le Guen-Schmidt
2006 Chris Bellinder, Jamie Sue Schultz
2005 Kate Ingber, Jonathan Trullinger
2004 Berit Griffin, Lindsay (Hagen) Riebe
2003 Jessica (Romens) Schouten, Joel Sommers
2002 Devon (Wendler) Alvord, Sarah (Strandjord) McLaren
2001 Laura (Ahlstrand) Bunch, Paul Hoyem, Joy (Christian) Stevens
2000 Jennifer (Potter) Walker, Megan (Helling) Wildemuth
1999 Jennifer (Larsen) Newburg, Sarah Tofte
1998 Douglas Ross, Joel Zylstra
1997 Annette (Younes) Baltes, Sara Isbell Cunningham, Jodi (Nelsen) Dettmann, Geoff Pesanka
1996 Ami (Shoup) Hall, Jessica (Kettles) Pearson
1995 Joanna Foy
1994 Kristin (Olson) Elerding, Scott Searl, Konrad Urberg
1993 David Schifsky, Joellyn (Kilburn) Veninga
1992 Craig Rabe
1991 Brenda Brockman, Jennifer (Hinman) Miller
1990 Ann (Edwards) Lee, Sarah (Peterson) Thomson
1989 Laura Charlson Frazier, Chris Hubbs, Maria (Spieker) Mickelson, Kari Christen Richards
1988 Deborah Jacobsen, Erica (Heath) Kennedy
1987 Dean Pribbenow
1986 Gina Sauer
1985 Charlie Hoven
1984 Paul & Sonja (Shatzer) Gibbs, Michele Minske
1983 Martha (Anderson) Looft, Michele (Mertens) Stevens
1982 Katie Hanson
1981 Patricia (Graetz) Jensen, Mary Sundet Jones
1980 Beth (Eide) Bird
1979 Keith Ellingson
1978 Julie Dahlen, Barbara (Noe) Koch
1977 Doug and Ann (Hill) Duin
1976 Geri (Grimm) and Rod Dirth
1975 Chris Lee-Thompson
1974 Susan (Ness) Johnson, Julia Wall
1973 Ranae (Keoppel) Gipp, Shirley (Newman) Harrold
1972 Carol Solheim
1971 Jim Hinrichs
1970 Bill & Carolyn (Peterson) Kobler
1969 Richard Staff, Judith (Miller) Nelson
1968 Leonard Bruce
1967 Art Johnson
1966 Dave Rovang
1965 Larry & Karen (Aaker) Chellevold
1964 Thomas & Madelyn (Preus) Lawrence
1963 Patricia (McCullough) Edwards
1962 John Helgeland
1961 Karin (Wolding) Abel
1960 Karen Julesberg
1959 Dave Roslien, Walter Rugland
1958 Marilyn (Sorlien) Skatrud
1957 Betty Rikansrud Nelson
1956 Mary (Kittelsland) Haaland
1955 C. Carlyle Haaland
1954 Ron & Frieda (Mindrum) Nowland
1953 Wilfred Bunge
1952 Director of Special Programs
1951 Robert Rosholt
1950 Richard Ylvisaker
1949 Francis Peterson
1948 Alice (Michelson) Collings, Helene (Rowe) Furst
1947 Norma (Quill) Fisher
1946 Director of Special Programs
1945 Director of Special Programs
1944 Director of Special Programs
1943 David Preus
1942 Director of Special Programs
1941 Earl Vanderwalker
1940 Director of Special Programs
1939 Eugene Nordby
1938-32 Director of Special Programs 

2013 Homecoming parade, sorority pledges